Firma GIGA-MIKE została założona w 1999 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Wraz z rozwojem firmy został uruchomiony magazyn, serwis oraz punkt przyjmowania zleceń w Gliwicach przy ul. Sowińskiego 5.

    W latach 1999-2017 oferta obejmowała ponad 20 000 pozycji asortymentowych zarówno dla biznesu jak i klientów detalicznych. Działania handlowe wspierane były przez allegro  gdzie mamy ponad 7 tys pozytywnych komentarzy.  Rynek wymusił gruntowną zmianę w roku 2018 kiedy to został uruchomiony nowy sklep internetowy oferta została bardziej dopasowana do klienta biznesowego oraz wymagającego klienta detalicznego. W ofercie znajdują się wyselekcjonowane  urządzenia i podzespoły związane z produkcją sprzętu komputerowego, sieci komputerowych, oraz szeroko rozumiane urządzenia peryferyjne. Szczególną uwagę w selekcji sprzętu zajmuje sprzęt mobilny. Oferowany sprzęt pochodzi z polskich kanałów dystrybucji i jest objęty pełną gwarancją producenta.

    Rozwinięciem sklepu jest oferta oprogramowania i usług, gdzie warto wymienić obsługę informatyczną firm z gwarancją przywrócenia działania komputera lub wydaniem sprzętu zastępczego, doradztwo w doborze urządzeń i dopasowanie oferty do budżetu.

    Od początku naszego istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do współpracy!